• مسابقه مهارتی

  واحد پژوهش دانشکده سما ساری در نظر دارد به مناسبت هفته پژوهش مسابقات مهارتی برگزار نماید...(ادامه اطلاعیه)

 • برگزاری جلسه مدیران گروه های آموزشی در سال جدید

  جلسه مدیران گروه های آموزشی دانشکده سما ساری در محل سالن جلسه دانشکده وبا حضور آقای مهندس بابائی ریاست محترم دانشکده سما ساری و آقای مهندس گل تبار معاون آموزشی و پژوهشی و با شرکت مدیران گروه های آموزشی و مدیران بخشها در تاریخ 04/09/93 برگزار شد...(ادامه خبر)

 • هفته بسیج

  هفته بسیج گرامی باد.

 • برنامه های هفته پژوهش سال 93

  مهندس گل تبار، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده سما ساری اعلام کرد: برنامه های دانشکده سما در هفته ی پژوهش...

وجود موانع ، تنهابه این معنی است که باید عزم خود را برای رسیدن به هدفهای ارزشمند، جزمتر کنید .

چهار شنبه 5 آذر 1393

اخبار و اطلاع رسانی

هر دم به گوش مي رسد آواي زنگ قافله ، اين قافله تا كربلا ديگر ندارد فاصله . حلول ماه محرم ، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه تسليت باد .
امام علی النقی پیشوای دهم شیعیان و دوازدهمین نور از انوار عصمت و طهارت، در نیمه ذی الحجه سال 212، در محلی در حوالی مدینه، چشم به جهان گشود...
در باب عید غدیرآمده است:روز عید غدیر عید الله الاکبر و عید آل محمّد(ص) است و در روایتی از امام صادق(ع) آمده است که از آنجناب پرسیده شد آیا مسلمانان را غیر از جمعه و فطر و قربان عیدی هست؟ فرمودند:آری. عیدی هست که حرمتش از همۀ اعیاد بیشتر است.
انسان موحد که به حکم وقوف درعرفات و مشعر، به مقام والای معرفت الله و خداشناسی کامل رسیده و تمام تمایلات نفسانی در نظرش خاک و سنگ آمده و غرق در دریای محبت خالق بی همتا و مهربان شده، طبیعی است که از کشتن و سربریدن هر موجودی که سر راه بر او گرفته و مانع رسیدن به قرب الهی ست، دریغ و مضایقه نخواهد داشت.اگر چه آن موجود فرزند عزیزو یا جان خود و خواهشهای درونش باشد.

دسترسی‌ هـا