• کسب عنوان برتر قرآنی توسط کارمند دانشکده سما ساری

  آقای مهدی تاجور ، مدیر محترم حراست دانشکده سما ساری با حضور فعال و چشمگیر خود همچون سال های گذشته توانست جایگاه قابل قبولی را در مسابقات قرآنی کشور به خود اختصاص دهد...

 • عدم رعایت همنیاز و پیشنیاز دروس

  اسامی دانشجویانی که همنیاز و پیشنیاز بودن دروس را رعایت نکرده اند و واحد آنها حذف شده است.

 • ثبت نام عمره دانشگاهیان

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:ثبت ‌نام دانشگاهیان برای عمره، از یکشنبه 27 مهرماه در سایت لبیک آغاز شد.

 • عرض تسلیت

  رحلت عالم وارسته و روحانی مبارز حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مجلس خبرگان رهبری، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها، خاندان مکرم آن مرحوم، جامعه روحانیت و خانواده انقلاب و ملت بزرگ ایران تسلیت می‌گوییم.

 • اعلام برنامه های ماه محرم سال 93

  همزمان با فرارسيدن ماه محرم و ايام عزاداري شهادت سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ياران باوفايش برنامه هاي دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده سما واحد ساری اعلام شد.

کسی که شهامت قبول خطر نداشته باشد در زندگی به مقصود نخواهد رسید

جمعه 9 آبان 1393

اخبار و اطلاع رسانی

هر دم به گوش مي رسد آواي زنگ قافله ، اين قافله تا كربلا ديگر ندارد فاصله . حلول ماه محرم ، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه تسليت باد .
امام علی النقی پیشوای دهم شیعیان و دوازدهمین نور از انوار عصمت و طهارت، در نیمه ذی الحجه سال 212، در محلی در حوالی مدینه، چشم به جهان گشود...
در باب عید غدیرآمده است:روز عید غدیر عید الله الاکبر و عید آل محمّد(ص) است و در روایتی از امام صادق(ع) آمده است که از آنجناب پرسیده شد آیا مسلمانان را غیر از جمعه و فطر و قربان عیدی هست؟ فرمودند:آری. عیدی هست که حرمتش از همۀ اعیاد بیشتر است.
انسان موحد که به حکم وقوف درعرفات و مشعر، به مقام والای معرفت الله و خداشناسی کامل رسیده و تمام تمایلات نفسانی در نظرش خاک و سنگ آمده و غرق در دریای محبت خالق بی همتا و مهربان شده، طبیعی است که از کشتن و سربریدن هر موجودی که سر راه بر او گرفته و مانع رسیدن به قرب الهی ست، دریغ و مضایقه نخواهد داشت.اگر چه آن موجود فرزند عزیزو یا جان خود و خواهشهای درونش باشد.

دسترسی‌ هـا